Muzeju nakts 2018 “Purvs – Olaines šūpulis”

Olaines Vēstures un mākslas muzejā, 19. maijā, laikā no plkst. 18.00 līdz pat pusnaktij norisināsies starptautiskā akcija “Muzeju nakts 2018”, kuras laikā sev atbilstošu nodarbošanos atradīs jebkurš muzeja apmeklētājs.

Par “Muzeju nakts 2018” atslēgvārdu visā Latvijā izvēlēts vārds “ŠŪPULIS”. Olaines Vēstures un mākslas muzejs šī jēdziena ietvaros vēlas aicināt Olaines iedzīvotājus un viesus atcerēties, kur radusies pilsēta. “Purvs – Olaines šūpulis” pasākuma ietvaros iespējams piedalīties radošajās darbnīcās, baudīt priekšnesumus, izskatīt izstādes un ekspozīcijas.

Pirms pasākuma būs iespēja doties ekskursijā pa Olaini “No purva līdz pilsētai”, plkst. 16.00 pulcēšanās pie Olaines Vēstures un mākslas muzeja, Zemgales ielā 33.

Pasākuma programmā:

• 18:00-20:00 Muzeju nakts 2018 koncerts.
    • Olaines Mūzikas un mākslas skola
    • Folkloras kopa “Dzedziedas”
    • Vokāli instrumentālā grupa “6. Alianse”
    • Solisti no bērnu vokālā ansambļa “Spārītes”
  • 18:00-21:00 Radošās darbnīcas, aktivitātes lieliem un maziem
    • OMTK eksperimentu darbnīca
    • Ādas rokassprādžu darbnīca
    • Sapņu ķērāju darbnīca
    • Mandalu zīmēšana uz akmeņiem
    • Gleznošana ar dabas materiāliem
    • Koka magnētu darbnīca
  • 20:00 Pieaugušo Izglītības centra gleznu izstādes “Daba kā cilvēces šūpulis” atklāšana
  • 21:00 Jauniešu projekta izstādes “Purvs – Olaines šūpulis” atklāšana
  • 22:00 Uzstājas Olaines teātra studija “Atspulgi”
  • 22:30 Uzstājas Gunārs Gaumigs

VISI PASĀKUMI UN DARBNĪCAS BEZ MAKSAS!