Tiešsaistes lekcija “Olaines pilsētas būvniecība un infrastruktūras attīstība”

Sveicot Olaines iedzīvotājus pilsētas 54. dzimšanas dienā, 20.februārī plkst. 15:00, Olaines Vēstures un mākslas muzejs vadīs tiešsaistes lekciju “Olaines pilsētas būvniecības un infrastruktūras attīstība”. Video varēs vērot Olaines novada pašvaldības Facebook tiešsaistes video, kurā ikvienam būs iespējams iesaistīties ar komentāriem, jautājumiem un ieteikumiem.
Par pētījumu:
Pētniecisko darbu 2020. gadā veica muzeja vecākais speciālists Māris Ribickis un tajā aplūkota Olaines pilsētas būvniecības un infrastruktūras attīstība no pilsētas pirmsākumiem 1939. gadā līdz mūsdienām. Iepazīties ar pētījumu varēs arī rakstītā formātā, tas pēc tiešsaistes lekcijas būs pieejams muzeja Facebook kontā!
Lai gan klātienes pasākums netiek rīkots, ļoti gaidīsim Jūsu iesaisti – komentārus, atsauksmes, novērojumus un ieteikumus Facebook tiešsaistes video!
Uz tikšanos Olaines pilsētas dzimšanas dienā!