Tatjana Hmeļjova gleznu izstāde ’’Vasaras ekspresijas’’

No 18. janvāra līdz 18. februārim Olaines Vēstures un mākslas muzeja būs apskatāma Tatjana Hmeļjova gleznu  izstāde ’’Vasaras ekspresijas’’!

Tatjanu Hmeļovu ar Olaini un olainiešiem  saista dzīve,  jo mākslinieces darbs jau  13 gadus ir Olainē. Tatjanas Hmeļovas profesija ir farmācijas tehnologs.

Glezniecība ir Tatjanas mīļākais vaļasprieks, kas apgūts mākslinieces Sarmītes Riekstiņas gleznošanas studijā „Radošuma attīstības centrs”.  Kopš 2016. gada viņa aktīvi pievērsusies glezniecībai. Savus darbus eksponējusi vairākās izstādēs: Itas Kozakēvičas Latvijas Nacionālās kultūras biedrību asociācijā (LNKBA) (2016.  un 2017.gadā), Baltijas Starptautiskās akadēmijas galerijā „BiArt Gallery” (Rīga) (2016., 2017. un 2018. gadā) un Rīga Plaza galerijā (2017. gadā). Personālizstādes notikušas Olaines muzejā (2018. gadā) un SIA Pharmidea (2020. gadā).  Autores darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, ASV. Glezno arī pēc pasūtījuma.

Tatjana izmanto gan eļļas, gan akrila krāsas, strādājot dažādos žanros –ainavā, klusajā dabā, figurālajā un sadzīves glezniecībā, pēdējo 2 gadu laikā sākusi gleznot portretus. Kā reālistiskās mākslas sekotājai viņai ir nepieciešamība iejusties vidē, kura tiek iemūžināta krāsās. Gleznās iekļautā pasaule atklāj mākslinieces redzējumu un rada arī skatītāju līdz pārdzīvojumu. Mākslinieces lielākais iedvesmas avots ir daba.