Radošās mandalu zīmēšanas nodarbības ar Aelitu Zāli

Olaines Vēstures un mākslas muzejā 12. septembrī norisināsies divas radošās mandalu zīmēšanas nodarbības ar Aelitu Zāli.

Lai radītu savu stāstu caur krāsām, formām un harmonizētu sevi, ikviens interesents aicināts ļauties mandalu zīmēšanas radošajam un meditatīvajam procesam kopā ar Aelitu Zāli:

12:00-13:30 – Nodarbības apmeklētāju vēlamais vecums sevis izzināšanai ir jaunieši no 14 gadu vecuma un pieaugušie. Nodarbības laikā strādāsim ar papīru un krāsām.

14:00-15:30 – Nodarbība ir paredzēta ģimenēm ar bērniem. Nodarbības laikā strādāsim ar papīru, krāsām un kristāliem.

Visus nepieciešamos materiālus nodrošināsim, tomēr esiet aicināti ņemt līdzi arī savus zīmuļus, flomāsterus u.tml.

Vietu skaits ir ierobežots, katrā nodarbībā līdz 15 cilvēkiem, tādēļ ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālr. 20172030.

Papildu informācija par Aelitu Zāli un enerģētisko zīmēšanu atrodama mājas lapā www.elizeja.com.

Dalība – bez maksas.

Tiekamies Olaines Vēstures un mākslas muzejā!