Olaines novada uzņēmēju fotoizstāde “Radīts Olaines novadā”

Olaines Vēstures un mākslas muzeja lielajos logos no 18. februāra līdz 13. martam apskatāma Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotā Olaines novada uzņēmēju fotoizstāde “Radīts Olaines novadā”.

Olaines novada uzņēmēju fotoizstādi veido gan mājražotāju, gan lielo ražošanas uzņēmumu veidotie foto attēli, kas atspoguļo pašu uzņēmumu vidi un to darbības procesu. Izstādes mērķis ir parādīt Olaines novada iedzīvotājiem un viesiem, cik novada uzņēmējdarbība ir dažāda ražotajās precēs un pakalpojumos.

Lielajos logos izvietotajā izstādē apskatāmas vairākas A1 izmēra planšetes ar pašu uzņēmēju brīvi izvēlētiem fotoattēliem, kas radušies dažādos laika posmos atspoguļojot sevi, savu produktu vai darba procesu. Katra uzņēmuma foto attēlus papildina neliels apraksts par pašu uzņēmumu, kas ļauj iepazīt katru no tiem tuvāk. Kopumā Olaines novadā 2021.gada sākumā reģistrēti 1470 uzņēmumi, kas tostarp darbojas arī galvenajās novadā pārstāvētajās nozarēs: farmācija, ķīmija, metālapstrāde, kokrūpniecība, kūdras ieguve, loģistikas pakalpojumi, būvniecība u.c.

Būsim atbildīgi, saudzēsim sevi un viens otru!