Olaines Mūzikas un mākslas skolas ziemas izstāde ”Kontrasts”

Olaines Vēstures un mākslas muzejā no 31. janvāra līdz  28. februārim apskatāma Olaines Mūzikas un mākslas skolas ziemas izstāde ”Kontrasts”.

Izstādē apskatāmi audzēkņu darbi gleznošanā un kompozīcijā, kas papildināti ar izteiksmīgākie 3D modelēšanas skolēnu darbiem. Kontrasts atspoguļots mākslinieciskajos izteiksmes līdzekļos, tehnikās un paņēmienos.

Ainavas gleznotas akrila tehnikā, kurās izmantoti Vilhelma Purvīša darbu motīvi, mainot gleznas kolorītu un noskaņu.

Autori: Katrīna Eiduka, Katrīna Arnicāne, Alina Mihailova un Ernests Polencs. Skolotāja Zanda Remerte.

Kompozīcijas darbi ir linogriezuma tehnikas estampi – novilkumi. Darbu motīvs Latvijas mežos mītošie dzīvnieki. Mākslinieciskie izteiksmes līdzekļi – līnija, laukums, tekstūra.

Autori: Katrīna Eiduka, Marija Prohorova, Rasa Lukašēviča, Jegors Kaboško un Loreta Gustava. Skolotāja Aija Strode – Ērgle.

Trīs dimensiju figūriņas drukātas ar 3D printeri. Tām ir divējāda izcelsme. Vienas modelētas datorvidē. Citas ir veidotas no māla un tad skanētas ar 3D skeneri.

Autori: Arta Pavloviča 7.kl., Artūrs Bierands 7.kl., Jegors Kaboško 6.kl., Matīss Auzāns 4.kl., Dāvis Auzāns 7.kl., Reinis Zālītis (absolvents), Milana Strahova 7.kl. Interešu izglītība Miks Krencs. Skolotājs Arturs Bērziņš.