Olaines Mūzikas un mākslas skolas absolventu darbu izstāde

12. jūnijā plkst. 17:00 Olaines Vēsture un mākslas muzejā notiks Olaines Mūzikas un mākslas skolas absolventu darbu izstādes atklāšana.

Olaines Mūzikas un mākslas skolu 2018. gadā absolvējuši 12 audzēkņi, kuri izstādē demonstrē mākslas skolā septiņos gados apgūtās prasmes un radošās idejas.

Kā vienojošā tēma ir daba un cilvēks. Pētot dabā redzamās formas, kā arī dizainā izmantojot dabas motīvus, tapuši interjera objekti. Dziļāka nozīme ir reāli gleznotajām ainavām un veidotajiem tēliem, kas vedina domāt par atmiņām un domām par jauniešu nākotni.

Izstādē apskatāmi absolventu diplomdarbi: glezniecībā – Elizabetei Šolinai, Annai Saprikinai un Nadeždai Kudelko; datorgrafikā – Markam Dāvim Lapiņam; veidošanā – Danielai Krūmiņai. Diāna Lucika un Rinalds Pavlovičs zīmējuši ilustrētas dzejoļu grāmatas. Dizaina objektus veidojis Alfrēds Auziņš – no metāla stieplēm, Ieva Grundmane un Enija Beatrise Pauliņa – lampas, Renāte Gailāne – pufu, Elīna Mirmanova – sienas pulksteni.

Izstādīti arī noslēguma darbi atsevišķos mācību priekšmetos, kas tapuši Mākslas skolas skolotāju Ilzes Orbidānes, Aijas Strodes – Ērgles, Artura Bērziņa un Zandas Remertes vadībā.

Izstāde apskatāma no 12. jūnija līdz 14. jūlijam.