Marinas Škirmantes izstāde „I love Olaine” jeb „Es mīlu Olaini”

No 2018. gada 20. februāra līdz 18. martam Olaines Vēstures un mākslas muzejā būs apskatāma Marinas Škirmantes personālizstāde „I love Olaine” jeb „Es mīlu Olaini”.

Marinas Škirmantes personālizstāde ir kā ziņojums par 2017. gadu, kas gan Olaines pilsētai, gan māksliniecei ir bijis jubilejas gads, padarot to īpaši nozīmīgu, tādēļ izstādē būs apskatāmi darbi, kas radīti laikā no 2017. līdz 2018. gadam.

Marina Škirmante ir māksliniece bez akadēmiskās izglītības, kas aizraujas ar glezniecību, savos darbos saglabājot bērnišķīgo mīlestību pret radošumu. M. Škirmante, runājot par Olaini, saka: „Olaine ir jauna, dinamiska pilsēta, kura attīstās un kļūst skaistāka ar katru gadu. Tas nozīmē, ka arī mums, Olaines iedzīvotājiem, vajag pašrealizēties, priecāties par katru dienu un radīt sev piedzīvojumus.”

Autores darbi tikuši eksponēti vairākkārt, bet māksliniece īpaši atzīmē izstādes, kuras bijušas redzamas tādās vietās kā Maskavas nams, Rīgas Dome, Melngalvju nams, kā arī Olaines Vēstures un mākslas muzejs. Šobrīd vairāki M. Škirmantes darbi atrodas privātkolekcijās Lielbritānijā, Norvēģijā, Krievijā, Ukrainā u.c.

M. Škirmante tiecas pēc izaugsmes, ir gatava mācīties un strādāt. Runājot par sevi un Olaini, autore saka: „Par Olaines attīstību atbild izcila profesionāļu grupa. Man arī ir sava komanda – tā ir mana ģimene, draugi un skatītāji.”

Izstāde būs apskatāma no 2018. gada 20. februāra līdz 18. martam, Olaines Vēstures un mākslas muzejā.