Auto foto orientēšanās ekspedīcija

Aizraujošā, izzinošā un izklaidējošā komandu ekspedīcija, kas norisināsies 2021. gada no 29.-30. maijam būs viena no aktivitātēm Olaines novada svētkos.

Dalībniekiem orientējoties Olaines novadā, jāatrod kartē atzīmētie objekti, kā arī jāpilda papildus uzdevumi, tādejādi krājot pēc iespējas vairāk punktus. Sacensībās var piedalīties jebkurš aktīva dzīvesveida piekritējs un tie, kam patīk vienkārši labi pavadīt savu brīvo laiku  ģimenes lokā, ievērojot tajā brīdī spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus. Viss, kas nepieciešams ir auto, komanda, telefons ar uzlādētu akumulatoru, pildspalva, un labs garastāvoklis.

Šajā anketā vari reģistrēt savas komandas dalību auto foto orientēšanās spēlei līdz 27.maija 23:59: https://ej.uz/olainesekspedicija

Orientēšanās spēles kartes ar uzdevumiem drukātā veidā būs pieejamas 29.-30. maijā no plkst. 9:00 līdz 18:00 pie Olaines Vēstures un mākslas muzeja, iepriekš piesakoties zvanot uz tālruni: 20172030, vai iepriekš piesakoties un saņemot karti pdf formātā uz Jūsu norādīto e-pastu.  Precīzākie spēles dalībnieki saņems daudz dažādas dāvanas no Olaines novada pašvaldības un, Olaines novadā strādājošiem uzņēmējiem.

Papildus informāciju ir iespējams saņemt zvanot uz tālr. +371 20172030

Vairāk ar spēles noteikumiem var iepazīties šeit: https://ej.uz/Noteikumi

Epidemioloģiskās drošības Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai pasākuma laikā, lūdzam, sekot visiem norādījumiem.