Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde

Aicinām Jūs līdz 8. jūlijam uz Olaines Vēstures un mākslas muzeju, aplūkot Olaines Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi

Sākoties vasarai, ir laiks atskatīties uz skolas gadu. Šis gads ir īpašs, jo savstarpēja skolēnu, skolotāju un vecāku tikšanās vairākus mēnešus notikusi tikai attālināti. Izstādē ir iespēja apskatīt šogad paveikto – katram iepazīt to savā laikā. Izstādē aplūkojami Mākslas nodaļas un interešu izglītības programmu audzēkņu darbi.

Katru gadu notiek Valsts konkurss mākslas skolām, kura ietvaros visi skolēni veido darbus par noteiktu tēmu. Šogad konkursa tēma: „Tēls. Telpa. Scenogrāfija”. Jaunākā grupa veidoja telpisku objektu no kastes attēlojot atšķirīgo „Iekšiņa un āriņa”. Vecākās grupas ar scenogrāfijai raksturīgiem izteiksmes līdzekļiem veidoja maketus, attēlojot emocijas un sajūtas, kā arī mūziku.

Jaunums Mākslas skolā ir 3D tehnoloģijas – gan telpisku darbu skenēšana un apstrāde datorprogrammās, gan darbu modelēšana 3D programmās. 3D drukas iekārta Mākslas nodāļā iegādāta ar VKKF atbalstu. Izstādē eksponēti zīmēšanas, gleznošanas, kompozīcijas, darbs materiālā, veidošanas un tekstila stundās tapušie darbi. Savu veikumu rāda arī skolas absolventi, veidojot noslēguma darbus sev tuvās tēmās un parādot savas prasmes un radošumu.