2019. gada pasākumi


Muzeju nakts 2019. Es savā zemītē

Neskatoties uz to, ka muzejs šogad ir slēgts uz rekonstrukciju, starptautiskā “Muzeju nakts 2019” Olaines Vēstures un mākslas muzejā tika aizvadīta brīnišķīgā un sirsnīgā atmosfērā. Paldies visiem pasākuma apmeklētājiem par atsauksmēm un interesi! 
Vēlreiz sakām LIELU paldies visiem pasākuma dalībniekiem par programmas bagātināšanu ar savu klātbūtni: grupai 6. alianse, vidējās paaudzes Deju kopa Viducis un vadītājai Elīnai Grebežniecei, tautas deju ansamblim un vidējās paaudzes deju kolektīvam TDA Dardedze ar vadītāju Ilzi Kronbergu un ekoloģiskajai mūzikas grupai Ducele!
Par aktivitāšu nodrošināšanu sakām PALDIES kara vēstures rekonstrukcijas biedrībai “Kurland” un zemessardzes 1. Rīgas brigādes 17. Kaujas atbalsta bataljonam, kā arī mūsu brīvprātīgajiem darbiniekiem: Vitai, Līvai, Alisei un Kristai. Neizsakāmi liels paldies mūsu tehniskajam un morālajam atbalstam: Mārtiņam, Kristapam un Kristiānam!
Tāpat sirsnīgi pateicamies mūsu ikgadējiem sadarbības partneriem Pieaugušo izglītības centra gleznotāju kopai, īpaši Rudītei Babrai un Olaines Mehānikas un tehnoloģiju koledžai, OMTK, īpaši Kristiānam un Renāram. Par skaņošanu un gaismošanu arī šogad rūpējās mūsu ilggadējais sadarbības partneris, lieliskais Janis Pukitis un “JP sound&light” komanda.
Priecājamies par sadarbību ar Dzelzceļa muzejs, kas Olaines pasākumu bagātināja ar savām aktivitātēm Olaines stacijā!
Uz tikšanos turpmākajos muzeja pasākumos!
Foto no pasākuma: Miervaldis Šteinbergs


Skates “Gada labākā būve Latvijā 2018” komisijas uzņemšana Olainē 22.02.2019.

Olaines Vēstures un mākslas muzejs un Olaines novada pašvaldība prezentēja skates “Gada labākā būve Latvijā 2018” komisijai arī “Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršrutu”, kas šīs skates nominācijā “Ainava” iekļuvis otrajā kārtā.

Vairāk informācijas par šo objektu: ŠEIT